TOP MUSIC | PAJISJE PROFESIONALE MUZIKORE | SUPE..

Shitet nga: Xhevat 04 Pri 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera

**TOP MUSIC**
- SHITJE E PAJISJEVE PROFESIONALE MUZIKORE
- AUDIO SISTEME TE NDRYSHME TE SHUME BRENDEVE BOTERORE,
- 15 VITE PERVOJE!!
- GJENDEMI NE PRISHTINE, KOMPLEKSI INDUSTRIAL, MAGJISTRALJA PER FUSHE KOSOVE..

OFROJME:
- SISTEME ZERIMI PER KONCERTE, DASMA, OSE TE NGJAJSHME
- SISTEME ZERIMI PER RESTORANTE APO HAPESIRA TJERA
- AUDIO SISTEME PER VETURA
- MATERIALE HARXHUESE PER ZERIM
- AUDIO AKSESUARE SHTESE TE GJITHA LLOJEVE
- SISTEME SIGURIE PER VETURA APO LOKALE
- SJELLIM EDHE PAJISJE ME POROSI SIPAS DESHIRES
- ME SHUMICE OSE PAKICE, SUPER CMIME!#tag: shure hama dynacord yamaha audiotechnica bose pioneer kenwood sony jvc magnat jbl kicker mikrofon miksete mikset mixer autoparlant audio muzike muzik darsem dasma ahengje aheng kablla stand rack dj pajise topmusic.ks 044111291
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim