Videon e Markes Goldstar VCR me 2 Koka.

Shitet nga: Vido Goldstar 17 Qer 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Videon e Markes Goldstar me 2 Koka. eshte blere 1000 marka mnejher pas luftes punon shums hum mire dhe ka 2 koka per lexim. eshet me Kasete

044238344
049477667
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim