Zerim JBL JRX 100 2 kutia 2 basa .

Shitet nga: kastriot 19 Jan 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 650 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
zerimi ne shitje
JBL 100 kutia 2 copa
JBL 100 Basbina 2copa

Mbajts Per kutia 2 copa

+38649748981 viber
+38649675007


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim