Zmadhues Zeri dhe bufer

Shitet nga: Lindi 17 Mar 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Zmadhes zeri 720wat
Dhe Bufer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim