Zmadhues zeri

Shitet nga: Ok 13 Sht 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
zmadhues zëri bas 1 edhe 1 I vogel 2 sistem për zerim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim