Zmadhues

Shitet nga: xxx 02 Krr 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shiten zmadhuesit per ahengje te ndryshme familjare dhe per Dj muzik
zmadhuesit jon te ri dhe lidhen me Tv dvd pc lloptop usb fm radio
dhe posedon mikrofon me wailes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim