Zmadhues

Shitet nga: Meti 09 Nën 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten zmadhuesit per ahengje te ndryshme familjare si dasma fejesa etj etj
Zmadhuesit lidhen me Usb pc dvd tv etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim