Zmadhues

Shitet nga: Meti 01 Krr 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet zmadhuesi i cili lidhet me usb compjuter etj
Posedon microfon me wi fi dhe posedon bateri
Ipershtateshem per qdo lloj ahengu familjar
Zmadhuesi esht i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim