Zmadhuese e zerit

Shitet nga: meti 19 Sht 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shiten zmadhuesit te cilet lidhen me compjuter iphon usb sd cart microson dvd resiver etj etj
zmadhuesit jon te ri dhe te pershtateshem per qdo lloj
Ahengu familjar si psh dasem fejes kanaxhexhe etj etj
qmimi i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim