Zvoqnika te Fort Orgjinal.dhe Perforcues te ndry..

Shitet nga: Visi 29 Mar 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Zvoqnika Shum te Fort Profisional Orgjinal shum te ruajtur si te ri.
Shes perforcues te ndryshum orgjinal prej 300wat deri ne 500wat.
Shes edhe mikrofona profisional me wailles ne paket te ri
Shes edhe kasetofona te ndryshum per vetura shum te mir orgjinal.
Shikoni fotot. Per me shum na kont. Ne nr. 044 656 556 045 60 50 01
Apo ne vajber. +37744656556.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim