ipod

Shitet nga: armend 15 Dhj 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet apo ndrrohet me pula osht ne gjendje te rregullt vetem xhamin e ka tthym por punon per mashum thirr ose shkruj nvajber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim