radi mp3

Shitet nga: radi 18 Tet 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
radia edhe ne gjendje te rregullt eshe soni mp3 .Te garantoj se nuk eshte e vjedhur qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim