radio per golf v

Shitet nga: isidori 30 Jan 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet radio per golf v 1muj i perdorun e ka edhe GPS, siq shihet ne foto i rujtun...
Ndrrim me iphon 5 ose 5s, 5c
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim