shitje

Shitet nga: minator 19 Shk 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes zmadhus tzerit per kompjuter per telefon per tv etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim