studio SONY (mp3 usb cd radio, lidhje telefoni)...

Shitet nga: Sony 31 Dhj 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten..
studio SONY me cd,kasete, usb (juesbi) mp3, lidhje me telefon etj. edhe radio.
Shitet lire sepse me vyne te hollat.
Te gjithe besoj e dine cilesine dhe kthjelltesine e zerit te SONY. Qmimi 40 euro (i diskutueshem)
Gjithashtu shes edhe dy zvuqnika (altoparlant) te jashtem te vogel qe lidhen me telefon ,me mp3 , me cd player, me kompjuter etj. Qmimi 6 euro .
Zvuqnikat e vogel jon ata sipri me ngjyre te kaltert .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim