super ofert ts pioner plus zmadhus 600 wat

Shitet nga: Egzon 14 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
super ofert 2 ts pioner nga 400 wat tperdorta por ngjendje trregull plus ni zmadhus 600 wat vetem per 60 euro.viber: +37744703598
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim