urgjent shitet Zmadhusi hinfonik zeus

Shitet nga: egzon 12 Mar 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet zmadhusi hinfonik 2x300wat i ardhur nga gjermanie ngjendje trregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim