zerim me qira

Shitet nga: beni 25 Gsh 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
zerim per dasma dhe ahengje qmimi i voliteshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim