zvoqnika

Shitet nga: meti 04 Shk 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes muziken shum e mir si ne foto qmimi i arsyshem jan ne rregull te pa domtum .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim