Adapt

Shitet nga: Artan Zzymeri 04 Jan 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Permes Adaptit kund te lidheni me blootuth me telefon dhe per mes telefonit te leshoni muzik kudo qe te jeni.

http://www.harmankardon.com/wifi-speakers/ADAPT.html

https://www.youtube.com/watch?v=KsjTa02O4b8
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim