Degjuese Kufje

Shitet nga: Global Service 22 Nën 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Degjuese (kufje)
Posedojm rreth 20 lloje te ndegjuese te vogla per telefon, mp3, samsung, iphone, si dhe paisje tjera. "te vogla, mesatare dhe te medha" me qmime te ndryshme.
Si me pakice ashtu edhe me shumice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim