JBL E50BT

Shitet nga: Dren 17 Mar 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Ndegjuese JBL E50BT jane me bluetooth dhe me kabell gjithashtu mabn baterin deri ne 16 or , kompatibil me te gjitha paisjet qe kan bluetooth
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim