Muzik per vetur

Shitet nga: Mergim 04 Shk 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Mjetet per muzik jon ne gjendje te mir pak te perdorura te ardhura nga Gjermania + kabllot
Dhe besoj se keni me pas muziken ashtu siq kerkoni flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim