Ndegjojse origjinale

Shitet nga: Ndegjojse 17 Jan 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Te ardhur nga gjermonia 1x Samsung 20 € dhe 1x new yorker 15 €. Perme shum info 049560660
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim