Nintendo wii

Shitet nga: Arber 29 Mar 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes Nintendo wii është i ri ne paket i ka te gjitha pajisjet ne gjendje te rregull ngjyren e ka te bardhe ka nje cd orgjinal super mario e shihni ne foto kontrolleri ka mbrojtese etj...mund te kontaktoni edhe ne VIBER ne numrat +38649172127 , +38649200599 dhe +37744200599
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim