Numark Mixtrack Pro 2

Shitet nga: Durim Alshiqi 07 Gsh 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet Numark Mixtrack Pro 2 ne gjendje te mire shume shume pak i perdorur se bashku me cd Serato dj intro dhe me kabllat percjellese...

Gjithashtu mbajtesi per laptop Gorilla GLS-01 dhe Headphones numark HF 125

Qmimi i pa diskutueshem !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim