Ora t'dores

Shitet nga: labinot 04 Shk 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes 2 ora t'dores se bashku, njera eshte FOSSIL Blue dhe tjetra StyLito.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim