PS3

Shitet nga: Rinor 06 Shk 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shume pak i perdorur i pranon te gjitha llojet e CD. Ka dy kontrolla dhe mbushesin e tyre. Viber 0037744772629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim