Party Led Nigh

Shitet nga: Skender Gerbeshi 18 Jan 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Party Led Nigh esht nje pjes e rrumbullaker per party
ajo futet ne rrym dhe ben drita te shumta
VIDEO : https://www.youtube.com/watch?v=viesl0NKRdI
E ardhne Prej Gjermanis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim