Perforcues dhe 6 DAS altoparlant

Shitet nga: KO 10 Mar 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Amplifier: Sony STR-DH500 5.1 Surround DTS Dolby Digital Pro Logic II
4x DAS Arco 4
2x DAS Arco 24
me mbajtese (wall mount)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim