RADIO TRANSMETIM në Internet

Shitet nga: Jusahost 29 Jan 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Dëshironi të krijoni apo transmetoni radion tuaj në internet 24/7 pa ndërprerje pa kufizime në dëgjues atëherë kjo është oferta e duhur për ju!
JUSAHOST ofron radio streaming ( shoutcast ) me parametrat me të mira në treg!

DISA NGA PARAMETRAT:

PA FUND - Dëgjues
128 Kbps Transmetimi
Transfer pa Kufi
DJ Menaxher
Auto DJ - 24/7
Intro Reklama
6 GB Hapsirë për Playlisten tuaj
WHMSonic Paneli i Kontrollit
24/7 Live Përkrahje
Statistika Live
DHE TË GJITHA TJERAT - PA FUND

Vetëm 12,50€ /Muaj *OFERTË SPECIALE*Për ta porositur dhe shikuar me detalisht në webfaqen tonë: www.jusahost.com/shoutcast-radio/ose kontaktoni me ne: info@jusahost.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim