Shes kasetofonin per wv

Shitet nga: Gazmend 09 Jan 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Kasetofoni eshte ne gjendje shum te mir .ban per golf 5dhe 6 si dhe tauran passat etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim