Shiten me marrveshje

Shitet nga: Orhan 09 Jan 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shiten zvuqnikat dhe bassi per studio apo per tv jan te ardhur nga Suedia para 1 vjete
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim