Sint Korg PA2

Shitet nga: Besim Qerimi 26 Nën 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shitet sinti korg PA2 n gjendje perfekte me 256 ram memorie posedon edhe kuferin e vet. Qmimi i tij eshte 1200 euro per me shum na kontaktoni ne numrin:044-264-250 si dhe ne viber ne numrin e gjermanis:+4915252005075.Ju lutem vetem bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim