Stilolapsi me kamer spiune

Shitet nga: Ismet 20 Nën 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera


Përshkrim Stilolaps me kamer spiune, efektet HD me 3 megapixel kamera, rezolucjoni i fotove 3840×2880 ne format JPG, regjistrimi vidjos ne 30 FPS ne format AVI. Bateria litium zgjat deri ne 90 minuta inçizim, dhe 6 orë me fotografi. Shumë e lehtë për tu përdorur, vetëm shtypni pjesën e sipërme për të filluar/ndaluar regjistrimin. SPECIFIKIMET:– Suporton mikro karte SD – nga 2 GB deri në 8 GB (nuk – – Perfshihet ne cmim)– Ngjyra e stilolapsit – e zezë– Madhësia stilolapsit: 145 * 12.5mm– Materiali – çelik– Voltazhi karikimit – DC 5V– Koha e karikimit – 3 deri 4 orë për karikim te plote PAKOJA PERFSHIN: 1 x stilolapsi me vidjo kamer 1 x USB kabulli karikimit / trasmetimit te dhenave 1 x manuali i perdorimiFb-contact m.facebook.com/metismir1#!/metismir1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim