Studio mixer

Shitet nga: Burim Krasniqi 04 Jan 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shitet mixeri *YAMAHA 02R 96 VCM* dhe
tavolina e punes e shfaqur ne foto,
per qmim mund te shkruani ne fb ose
ne tel 045 35 36 37
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim