Universal audio UAD DUO CORE

Shitet nga: Veli 22 Gsh 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Universal Audio UAD-2 Duo, PCIe DSP Card with 2x Pakete profesionale dhe unike plug in-esh qe perdoret per prodhimet audio apo studio muzikore.
SHARC Processor, all UAD Plugins are processed on the DSP thomann card without using core performance from the host computer, up to 4 Cards in one System, supported Sample Rates: 44,1 - 192 kHz, included Plug-Ins: Compressor: LA-2A, 1176LN, 1176SE, EQ: Pultec EQP-1A, Reverb: RealVerb Pro, Channelstrip: CS-1 Plug-In Suite. Supported Formats: VST/AU/RTAS, thomann for WIN 7 / MAC OSX 10.7 or higher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim