VESTAX TYPHOON .DJ.

Shitet nga: armend 07 Shk 03:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Vestax Typhoon Dj
Mikset per Dj e re me licens programin Traktor LE2 dhe Audio driver: ASIO4TYPHOON.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim