Yamaha Hs50m

Shitet nga: Studio 05 Shk 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet qifti Yamaha Hs50m Audio Monitor per studio
Ne gjendje perfekte pune ndrrim i mundshem me hs7 si dhe focal alpha65
Qmimi 230€
Monitort permbajn dhe kabllot flm😊
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim