Zmadhues zeri urgjent

Shitet nga: Olti 12 Tet 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Kutia i ka dy basa. Te vet original dhe hornen ja kam montu ka za shum ne gjendje perfekte arsya e shitjes spo me duhen jane edhe tre te vogel te ardhur nga Germany sqarim zvushniki i madh kushton 79 euro kurse trete te voglit 30euro trete kurse nje vetmas 15 euro copa (te vegjlit).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim