panasonic radi me CD

Shitet nga: albert 29 Pri 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
radio vetem me cd punon perfekt
firmes panasonik dhe kushton 30 euro
per me shum info kontakto ne keta nr 045345637 gjithashtu edhe viber wacap
pres blers serios boj edhe ndrrim me naj qka nese me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim