sanak rrumbullak per Basser (Subwoffer)

Shitet nga: Qendrim 18 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
E shes sanakin e basserit sepse baseri mu ka djeg e du me hjek krejt tash te interesuarit per foto dhe kontakt te shkruajn ne viber +37745679565 ose thirr numer 045679565 Qmimi i Diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim