shes bubnje elektrike YAMAHA DTX EKSPRES II

Shitet nga: agim 18 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

799 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shes bubnje elektrike YAMAHA DTX EKSPRES II...Mund ti shihni dhe ti provoni qdo dite pune prej ores 11-21h...tel 044/163-114
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim