sony playstation 3

Shitet nga: B. 19 Dhj 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Sony PS3
Modele: 2004-2104-2504
Me shumic dhe pakic
Sipas porosive bëjm edhe me chip (edhe loj në hdd).
Numri kontaktus Viber: +4369910502912
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim