Çante Krahu Per Llaptop 17 Inch

Shitet nga: Xoni 22 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes qante Krahu per llaptop 17inch qanta eshte e perdorur dhe e importuar nga norvegjia eshte e markes se njohur "Hama" orgjinal eshte shum praktike per pune dhe kudo qe e merrni qmimi i saj eshte 15e por i diskutushem fotot jan orgjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim