Canon PIXMA iP6000D Photo Printer

Shitet nga: Giza 03 Mar 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë

Shes Canon PIXMA iP6000D Photo Printer - Eshte printer profesional per perdorim shtepiak dhe me gjere. Printon ne color si edhe bardh e zi. Mund te printon fotografi profesionale, cover te DVD-CD-ve etje. Po ashtu, printon edhe vetem ne bardh e zi, kur ju nevojitet kursimi i ngjyres

Eshte i perdorur vetem nje here deri ne hargjimin e ngjyrave qe i ka pas gjate blerjes.


shih videon:
https://www.youtube.com/watch?v=EFpOLu8KyIc

Giza

gashiziga@gmail.com

tel/044985879
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim