Kabull Kamerash RG59 + DC

Shitet nga: viewplus 14 Shk 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes kabell kamerash RG59 + DC
Kablli eshte shum cilesor me perberje BAKRI. Perdoret per hapsira te jashtme dhe te brendshme. Shitje me shumice. Gjithashtu kabell LANI CAT 5 dhe kabell Coaxial, dhe aksesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim