RAM 2gb 1gb...ddr2 ,,,,ddr

Shitet nga: ahmet 07 Shk 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
RAM per LLaptop 2gb ddr3=12cop ......10e copa
2gb ddr2 =22cop........10e copa
1gb ddr2=20cop 5e copa


RAM per PC:

2gb ddr2 = 60cop......10e copa
1gb ddr2 = 2oo cop 5e


1gb ddr =80 copa........5e copa
qmimet e volitshme me shumic dhe pakic
RAM per servera dhe workstation 4gb, 2gb dhe 1gb ...ddr2 dhe ddr qmime te lira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim