SHITEN URGJENT,XeroxDC12, Xerox7245 dhe CUTER 1..

Shitet nga: Artan 25 Maj 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR   1 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten Paisjet Komplet (nuk ndahen)
________________________________________________
-PRINTER XEROX DC12, COLOR
Printeri eshte ne gjendje te mire pune,
________________________________________________
-PRINTER XEROX 7245, COLOR
Printeri eshte ne gjendje te mire pune.
________________________________________________
-CUTER SFY 135cm
Eshte thuaj se i ri, maksimum 50metra jan pre me ket Cuter.
Posedon CD-te, 1 gjilpere shtese dhe lapsin per vizatime.
________________________________________________
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim