Tonera te ri si dhe bejme mbushjen e tyre

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gjamica 16 Shk 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Kemi Tonera te ardhur nga Zvicra per HP, Cannon, Xeroc, Konika, Epson dhe shume lloje te tjera. Tonerat jane te ri dhe origjinal jo refill ose compatibile si dhe bejme mbushjen e tonerave te vjeter me cmime te arsyeshme
Te gjithe tonerat kane garancion.
Ju lutemi na kontaktoni pa hezitim per llojin e tonerit qe ju nevojitet ne kete numer 044 164 002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim